Український півзахисник Владислав Кочергін забив неймовірний м’яч у матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Зазначимо, що 26-річний Кочергін виступає наразі за польський “Ракув”. Хавбек вийшов у стартовому складі на виїзний поєдинок проти представника Казахстану – “Астани”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Уже на 16-й хвилині українець змусив голкіпера суперника капітулювати. Владиславу вдався потужний, а головне – точний, удар з-за меж штрафного. Для Кочергіна ця гра виявилася особливою, адже це його перший вихід у старті єврокубкового матчу за поляків. Як бачимо, півзахисник миттєво віддячив головному тренеру “Ракува” за довіру.

Для Кочергіна матч-відповідь проти “Астани” став другим за “Ракув” у Лізі конференцій. Дебют українця припав на першу дуель із казахами, яка завершилася з рахунком 5:0 на користь “Ракува”. Там Владислав вийшов на поле на початку другого тайму, а на 76-й хвилині зумів відзначитися забитим голом.