Міністерство оборони Росії заявило, що нібито американські фахівці в Україні нібито займалися вивченням іксодових кліщів – переносників цілого ряду особливо небезпечних інфекцій.

“Фахівці Техаського університету вивчали в Україні іксодових кліщів – переносників цілого ряду особливо небезпечних інфекцій (туляремія, лихоманка Західного Нілу, конго-кримська лихоманка)”, – цинічно заявили в російському міністерстві.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Там запевняють, що нібито “кліщів збирали переважно на південному сході України, де розташовані природні осередки інфекцій, характерних для території Росії”.

У Міноборони країни-агресора заявили, що нібито це “збіглося зі стрімким зростанням захворюваності українського населення кліщовим бореліозом, а також збільшенням чисельності кліщів у ряді прикордонних з Україною російських регіонів”.