Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що російська влада не має наміру обмежувати свою військову агресію лише на території нашої країни. За його словами, якщо Україна програє, РФ прийде з війною до інших європейських країн.

Глава оборонного відомства наголосив, що це свідчить про початок Третьої світової війни. Про це Резніков розповів у коментарі Sky News.

Глава Міноборони наголосив, що європейські країни не повинні зараз боятися ескалації з Росією. Він пояснив, що 24 лютого 2022 року РФ по суті розв’язала Третю світову війну і, якщо Україна програє, країна-агресор нападе на інші країни.

“Не бійтеся виходити на новий рівень ескалації з Росією. Адже абсолютно чесно кажучи, Третя світова війна розпочалася 24 лютого цього року. Це абсолютно чесно і це реальне життя. Не бійтеся, бо ми перше поле битви у цій війні. Якщо ми програємо, наступне поле битви буде у європейських країнах”, – сказав Резніков.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов заявив, що країна-агресор Російська Федерація здатна напасти на Литву. Крім того, у країнах Балтії, зокрема у тій же Литві та Естонії, можливі провокації.

Видання Politico повідомило, що у разі початку протистояння Росії та НАТО першою точкою зіткнення стане “Сувальський коридор”. Це гіпотетичний 100-кілометровий сухопутний “коридор”, який міг би поєднати Білорусь із Калінінградською областю РФ. Цією територією проходить кордон Польщі з Литвою.