Матері строковиків звернулися до прокуратури.

Матері вцілілих строковиків з враженого українцями крейсеру «Москва» просять військову прокуратуру розібратися, чому їхніх синів не пускають додому. Жінки отримали інформацію, що їхніх дітей готують до можливої військової операції. Про це повідомило видання «Нова газета Європи».

Жінки направили письмову заяву у військову прокуратуру Севастополя до Комітету солдатських матерів. У своєму зверненні матері строковиків повідомили, що 49 матросів-строковиків утримують на старому кораблі «Ладний» (1981 р.), який роками не ремонтувався і не може бути безпечним судном для команди.

Матері кажуть, після того як затонув «Москва», матросів й досі не відпустили додому. А, за неперевіреними даними, тепер їх готують до нової операції у СВО.

В заяві йдеться, що строковиків неправомірно залучили у СВО і зараз парубки не хочуть брати участь у військовій операції проти України. Їхні рідні наголосили, що після удару по «Москві» ті, хто вижив отримали фізичні травми і мають психологічні труднощі, потребують лікування.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Нагадаємо, влада РФ приховує той факт, що крейсер «Москва» зі строковиками на борту був знищений українцями. Кремль стверджує, що на судні трапилися пожежа, команду евакуювали, а сам крейсер затонув пізніше, коли його буксирували у Севастополь.

Раніше в Офісі президента України показали документ, який отримала родина строковика з «Москва». Рідних офіційно повідомили, що їхній родич пропав безвісти, а судно не було задіяне у СВО.