Президент Росії звинувачує Захід у всіх смертних гріхах, а рішення про проведення “спецоперації” було вимушеним

Як сказав російський диктатор Володимир Путін на пленарному засіданні 25-го Петербурзького міжнародного економічного форуму, наразі сучасний світ “проходить епоху кардинальних змін”. За його словами, міжнародні інститути дають збій і ламаються, тоді як у РФ, як завжди, все гаразд.

На думку Путіна, країни Заходу “принципово відмовилися виконувати взяті на себе раніше зобов’язання”, а досягти з ними будь-яких домовленостей “виявилося просто неможливо”.

“У ситуації, що склалася, на тлі зростання для нас ризиків і загроз рішення Росії про проведення “спеціальної воєнної операції” було вимушеним – важким безумовно, але вимушеним та необхідним”, – заявив російський президент.

Крім цього, Путін вважає, що рішення про початок війни було спрямоване на “захист” громадян РФ, а також “жителів народних республік Донбасу”. Звісно, диктатор не забув згадати про неонацистів та київський режим, який нібито вісім років ображали громадян окупованих територій.

Президент РФ запевнив, що Захід не лише хотів реалізувати “сценарій антиРосії”, а й вів активне “військове освоєння української території, накачуючи Україну зброєю та військовими радниками”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

За його словами, всі завдання “спеціальної воєнної операції” безумовно будуть виконані. Запорукою цього є “мужність та героїзм воїнів, а також консолідація російського суспільства”.

При цьому Путін не згадав про зруйновані українські міста через російські ракети, що й триває досі, а також звірства своїх вояк.