Вже понад місяць український співак Олег Винник зник з радарів своїх фанатів. Виконавець не каже, де зараз перебуває та чим займається.

Винник не пішов до тероборони, не вступив до лав ЗСУ та не займається волонтерством, як багато інших його зіркових колег. Також співака не помічали на благодійних концертах за кордоном.

В Instagram не так часто з’являються дописи Олега. Останній його пост датується 24 квітня, коли Олег привітав українців з Великоднем. Його сторінка є потужним майданчик для інформаційної війни, оскільки там майже мільйон користувачів, серед яких багато росіян.

До цього Винник розмістив п’ять дописів про війну Росії проти України. Також співак записав лише один відеоролик зі своєю участю.

Олег гнівно звернувся до росіян, білорусів та матерів російських і білоруських солдатів.

Як зазначили користувачі мережі, Олег Винник має кепський вигляд:

  • “Блін, я його навіть не впізнала”,
  • “З вами все гаразд???”,
  • “Олега не впізнати”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Наприкінці минулого року у співака виникли проблеми зі здоров’ям. Він навіть скасував декілька концертів.

Водночас беквокалістка Олега – Таюне – в Instagram не написала жодного слова про війну за 101 день повномасштабного вторгнення.

Таюне
Таюне / Фото: instagram.com/olegg.vynnyk
  • Олег Анатолійович захворів і перебуває у тяжкому стані, правда? Дайте відповідь, будь ласка.
  • Чому мовчите про війну в Україні? Чи Україна для вас лише, як платформа для заробітку грошей?
  • А Олег куди зник? Де сховався від війни? “Цікава” ви парочка.
  • Сподіваюсь, ви більше не повернетесь на українську сцену! Сидять у Німеччині, боки відлежують.

Попри те, що від 24 лютого Олега Винника майже не має в інформаційному просторі, фанати сподіваються, що з їхнім кумиром все гаразд.