Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс закликала світ забезпечити поразку Росії у війні проти України. Вона вважає небезпечними спроби “утихомирити” російського диктатора Володимира Путіна.

Про це повідомляє Telegraph з посиланням на британське МЗС.

За словами міністерки, на російську агресію, яка варварським способом нищить Україну, треба відповідати силою.

“Російську агресію не можна вгамувати. На неї потрібно відповідати силою. Ми повинні бути непохитними у забезпеченні перемоги України військовою допомогою та санкціями. Тепер ми вже не можемо забрати ногу з педалі газу”, – сказала вона.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Ліз Трасс наголосила, що Захід повинен засвоїти уроки історії після того, як Путіну пішли на поступки, а він вдерся до Грузії, Криму та Донбасу.

“Ми маємо бути невблаганними і добиватися перемоги України за допомогою військової допомоги та санкцій. Зараз ми не можемо прибрати ногу з педалі акселератора”, – додала глава британського МЗС.