Якщо не вийшло наскоком – Кремль переходить до плану B. А він простий: “потихонечку”, що так філігранно вміє робити бункерний маніяк. Відрізати від жертви один шматочок за іншим. Ще тиждень тому рашисти контролювали 15% території України, а сьогодні вже 20,7%. І продовжують наступати, пищати і лізти в прагненні оточити Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Патрушев повідомляє: “Росія не женеться за термінами, нацизм потрібно викорінювати на 100%. Усі цілі будуть досягнуті”.

Рашисти змирилися з тим, що їхній “бліцкриг” не вдався. Тож планують захопити країну поступово. Якщо бонзи бачать, що можна затягти Україну до своєї печери шматками – хай навіть і не відразу, а протягом кількох років – вони приймають такий варіант. Поспішати їм нікуди, вони працюють на результат, а гра в довгу – їх спец-коник, що б там не говорили наївні експерти, що побачили “деградацію системи”.

А якщо Україна перейде в наступ і відчайдушно пожене рашистів зі своїх територій – маніяки готові зрушити з дошки всі фігури зі словами “не діставайся ж ти нікому!”

Станом на 23 лютого 2022 під тимчасовою окупацією було 43 300 кв. км, або 7% української території. Тепер ця площа у 2,9 разів більша і становить приблизно 125 тис. кв. км. Тож говорити про поразку орків – ой як рано! Їхній вождь звик намотувати кишки на кулак десятиліттями за принципом “терпи, моя красуня, все одно буде по-моєму”.

До того ж, Путін сподівається, що одного разу світ і Європа втомляться від української теми. Скільки можна жити у стресі та терпіти незручності? Санкції боляче б’ють не лише за Ублюдістаном, а й щодо ЄС – теж. Нафтогазові страждання мають спотворити морду особи середнього європейця. Та й США відчувають певний економічний дискомфорт. А тут все просто: поступіться, і ваш біль закінчиться. Просто віддайте Україну – і все, як рукою, зніме. І блакитне паливо ллється, і нафта зажурить, і паща Шредера порветься від щасливої ​​посмішки.

Але нічого такого не буде. Захід усвідомив головне: якщо віддати Путіну Україну – цей монстр завтра окупує Казахстан і потребує повернути його імперії країни Балтії та Польщу. Тому поступок не буде, а будуть нові озброєння та гуманітарна допомога. Буде ізоляція за всіма можливими позиціями та арешт усіх можливих російських активів. Оточення Путіна стогне: олігархам боляче від втрат. Вони зазнали збитків, не сумісних із колишнім комфортним життям.

З іншого боку, яструби махають крилами, вимагаючи прискорити темпи війни. Вони вважають, що резерв орочої біомаси дозволяє провести термінову мобілізацію і, навалившись усією тушею, закидати Київ трупами. Своїх не шкода, чужих – тим паче.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Але Путін зволікає. Він передбачає широкий фронт санкційних наслідків, які ось-ось обрушаться на глибинаріїв, і зводити невдоволення, що росте, в міру сказу він не готовий.

Він краще запустить нову дезу про свій відхід. Ось уже й колишній глава британської розвідки Мі-6 Річард Дірлав припустив, що оточення може замінити Путіна на Патрушева, додавши, що 2023 року Путін помре, але причин ймовірної “смерті” не назвав. Складно сказати: чи переслухав наївний розвідник ефіри солов’їної професури, але лейтмотив чутний виразно: “За каменем у нирках у Путіна ховається рак Паркінсона. Він трясе головою і ворушить клешнями, якими розтерзає тіло вже скоро.” Залишайтеся на місцях! . А деякі неназвані “джерела АП” таємно зв’язалися з виданням “Медуза” і пошепки додали: “Президент і “войовнича” частина його оточення досі не вірять, що загрози ембарго з боку Заходу будуть реалізовані. А в Кремлі негласно обговорюються постаті наступників” . Наприклад, челядь може придивлятися до постаті нового голови МНС Олександра Куренкова, про якого ніхто нічого до пуття не знає за межами путінського двору. Перешіптуються, що він – виходець із пітерської команди Іванова-Черкесова; Зінічів №2, “темна конячка” ФСТ, з прицілом мало не на головний стільець. І одразу зі склепу висунулась кротова голова Венедиктова і повідомила: “Коли вся інформація будується на джерелах “близьких” до адміністрації президента або “близьких” до уряду, треба розуміти, що “джерела” – це політтехнологи, яким доручено розведення громадської думки”. Магія викрита, а “Медуза” – спецпроект, створений для зручності у справі дезорієнтації громадськості, яка сліпо вірить у те, що “тавро іноагенту – гарантія опозиційності”.

Рашизм проник уже настільки глибоко, що, подібно до монстра, вилазить навіть із черева опозиції. Під час виступу на Антивоєнній конференції у Вільнюсі Гаррі Каспаров обернувся совкопітеком і розповів про те, що депортація українців з Криму “дає всі підстави українській владі проводити те саме для російського населення, а хто його захищатиме, Путін? Ми в результаті повинні поширювати зони свого впливу різні аспекти російського світу… Чому ми повинні віддавати їм російський світ, російську мову і всі ідеї, пов’язані з просуванням прогресивного всього?”. У чому прогресивність “російського світу”, геній шахма