Колишній футболіст та тренер збірної України Андрій Шевченко візьме участь у благодійному матчі з іншими зірковими гравцями, такими як Ліонель Мессі, Жуліо Сезар, Хав’єр Дзанетті та інші. Виручені кошти підуть на допомогу українським біженцям, які постраждали внаслідок російської агресії.

Як повідомляє TuttoMercatoWeb, матч відбудеться у понеділок, 23 травня. Його організовує найкращий бомбардир в історії Камеруну, ексфутболіст “Інтера” та Барселони Самюель Ето’О. Поєдинок проведуть на Сан-Сіро.

“Я одразу відчув близькість Самюеля і цього проекту. Ми поділяємо наміри створити світ, вільний від дискримінації. У такий момент я можу лише віддати себе Україні та протягнути руку тим, хто втікає від жаху і живе у ньому.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Тому я вирішив пропрацювати це питання і спробувати надати багатьом сім’ям допомогу у такій драматичній і важкій ситуації”, – сказав Шевченко.

У матчі візьмуть участь Ліонель Мессі, Жуліо Сезар, Хав’єр Дзанетті, Франческо Тотті, Пауло Дібала, Андреа Пірло, Філіппо Індзагі, Веслі Снайдер та інші відомі футболісти.