Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що українські військові у Маріуполі перебувають не лише на території заводу “Азовсталь”. Сили оборони України є наразі ще в чотирьох місцях Маріуполя.

Про це Арестович повідомив у інтерв’ю виданню “Медуза”.

За його словами, заява міністра оборони Росії Сергія Шойгу про взяття Маріуполя не відповідає дійсності.

“Ну все як завжди. По-перше, наші військові, крім “Азовсталі”, перебувають ще в чотирьох місцях в Маріуполі”, – зазначив радник глави ОП, коментуючи заяву Шойгу.

Арестович наголосив, що російські війська зазнали великих втрат під час спроби штурмувати “Азовсталь”.

“Зазнали дуже великих втрат, якраз напередодні заяви Шойгу. Вся ця сценка Путін – Шойгу (йдеться про доповідь на цьому тижні, – Ред.) смішна. Вони ж, напевно, там з Шойгу не тільки Маріуполь обговорювали. А показали нам це. Для чого?

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

По-перше, Шойгу був у цивільному костюмі. Це такий жест умиротворення. По-друге, вони набрехали, що Маріуполь узятий. По-третє, Путін сказав: “Оточити і не випускати”. Щоб оточити, потрібно в три рази більше військ, ніж для того, щоб штурмувати. А війська вони в цей час забирають на інші території, де у них не дуже виходить”, – додав Арестович.

Арестович наголосив, що українські захисники виходитимуть на вилазки, і весь світ побачить чергову брехню РФ про контроль Маріуполя.