Культовий британський рок-гурт Pink Floyd присвятив Україні свою першу з 1994 року нову пісню під назвою Hey Hey Rise Up. Її співавтором став фронтмен українського гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

Британські рокери заявили, що всі кошти від продажу синглу підуть на гуманітарну допомогу Україні.

Назва пісні Pink Floyd відсилає до рядків української патріотичної пісні «Ой у лузі червона калина», яку виконав Хливнюк. Фронтмен гурту з перших днів російської агресії вступив до лав територіальної оборони Києва.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

У композиції використаний вокал Андрія Хливнюка, лідера українського гурту «Бумбокс», який із перших днів російської агресії вступив до лав територіальної оборони Києва. Назва синглу Pink Floyd відсилає до рядків української патріотичної пісні «Ой у лузі червона калина».

Вокаліст і гітарист Pink Floyd Дейвід Гілмор, коментуючи вихід нового синглу, заявив, що вся його група «відчуває лють і розчарування від підлого акту вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивства її жителів».