Найбільший літак у світі Ан-225 «Мрія» був знищений російськими фашистами в перші дні вторгнення рф в Україну.

Флагман української авіації перебував у Гостомелі на ремонті. Командир екіпажу і пілот «Мрії» Дмитро Антонов припустив, що літак можна було врятувати. Літак залишився в Гостомелі, оскільки не було ухвалено рішення щодо перегону літака до іншого місця. Про це Антонов розповів на своєму YouTube-каналі.

Читайте також: Перша леді України Олена Зеленська звернулася до українців

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

За словами пілота, в січні 2022 року було звернення до керівництва державного підприємства «Антонов» від міжнародних партнерів з пропозиціями перебазування всього повітряного флоту підприємства до німецького Лейпцига. Також пропонувалося перемістити весь персонал, екіпаж та обладнання.

Зазначається, що керівництво ДП не відповіло та не ухвалило рішення щодо перегону «Мрії» та інших суден. Антонов вважає, що це сталося тому, що було відсутнє керівництво компанії, яке перед початком війни в повному складі покинуло Україну та перебралося до Лейпцига.