, Цю трагедію можна було запобігти: Чому Андрій Миронов пішов із життя у молодому віці?

Цю трагедію можна було запобігти: Чому Андрій Миронов пішов із життя у молодому віці?

Легендарний радянський актор Андрій Миронов пішов із життя у віці 46 років внаслідок розриву аневризми. Медики вважають, що якби ця трагедія трапилася з Мироновим у наші дні, він, напевно, залишився б живим.

Матеріали, що не потрапили на сайт ми викладаємо у нашій Viber-групі та Telegram-каналі. Обов'язково переглянь!

Слід зазначити, що смерть наздогнала радянського актора раптово. 14 серпня 1987 року він перебував на гастролях у Ризі разом із іншими артистами Московського театру сатири. Миронов зміг відіграти практично всю виставу, але під час останньої сцени раптом почав повільно відступати назад, потім сперся на альтанку і впав. Миронов прожив ще майже 2 дні.

Спочатку його госпіталізували до однієї з ризьких лікарень, і лікарі діагностували велике крововилив. При цьому цілодобово за станом артиста спостерігав один із найкращих радянських нейрохірургів. Проте зусилля медиків не дали результатів і актора не стало рано вранці 16 серпня.

Як пояснюють лікарі, в більшості випадків аневризм ніяк не проявляє себе аж до того, поки не розірветься. У випадку з Мироновим приблизно 50% пацієнтів виживають. Як стверджують лікарі, якби Миронов зараз був живий, він би уникнув трагедії, якби вчасно пройшов обстеження, оскільки аневризму може передаватися у спадок. Крім того, за допомогою сучасної медицини її можна виявити на ранній стадії.

Только что написал(а)
смотреть