Наділи наручники: що відомо про арешт Лариси Доліної

Відомий співак Сергій Пєнкін в цьому році відзначає свій 60-й день народження. З нагоди ювілею він з’явився в студії шоу «Вечірній Ургант» на Першому каналі, де занурився в ностальгію і разом з Іваном Ургантом згадав знакові вечірки 90-х.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Традиційно артист вибрав незвичайний костюм, розшитий блискітками, який поєднував з золотими черевиками на підборах і прикрасами.

«Сьогодні у мене найскромніший день народження, тому що я буду гуляти пізніше. Але скромно зазначу. У мене є коньяк 1961 року, що і вино цього ж року. Мені подарували», – не без хвастощів зазначив Сергій.

В ході розмови Іван Ургант попросив музиканта згадати що запам’ятався найбільше день народження в його житті. Тоді Сергій Михайлович розповів про події 1993 року.

Цей день народження Пєнкіна проходив в клубі «Какаду» на Ленінському проспекті. Того вечора потрапили в халепу десятки зіркових гостей співака, серед яких були навіть Лариса Доліна та Євген Моргунов.

«Мені вирішили зіпсувати свято. У розпал дня народження влетів ОМОН. Сказали, що у нас були наркотики. Наркотиків не було у нас. Я тоді дружив з актором Моргуновим, ну цей той, який «Моргунов, Нікулін, Віцин». Євген йшов до мене на свято. Тоді ще не було розкішних букетів. Були гвоздики в газеті. І він ішов з цими гвоздиками, але його в зал не пустили.

На Ларису Доліну наділи наручники. Там були камери, почали ламати їх. Я сказав: «Це історія, що не ламайте камери, касету віддайте, камери можете забрати». Були Ірина Отиева, Сергій Звєрєв, були мої друзі-іноземці.

На другому поверсі сиділи мама з татом, мій педагог. І вони дивилися і запитали: «Сергію, коли вся ця нісенітниця закінчиться». Вони вирішили, що це постановка », – розповів Пєнкін в ефірі шоу.

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение