Facebook і Австралія домовились: соцмережа скасує заборону на новини в країні

Соцмережа відновить повноцінну роботу в країні вже «найближчими днями»

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Соціальна мережа Facebook заявила, що почне відновлювати обмін новинами в стрічках австралійських користувачів вже «найближчими днями» після досягнення угоди з урядом країни.

Як повідомляє TechCrunch, угоду було досягнуто після переговорів між головним казначеєм Австралії Джошем Фрайденбергом і главою Facebook Марком Цукербергом, які відбулись в минулі вихідні.

Як відомо, минулої середи гігант соціальних мереж зробив рішучий крок, обмеживши новинний контент в Австралії після суперечки щодо закону, який зобов’язує платформи платити ЗМІ за контент. У підсумку Facebook заблокував весь новинний контент з Австралії, а також кілька акаунтів, пов’язаних з урядом Австралії.

Уряд Австралії вніс поправки в запропонований кодекс. Сюди входить двомісячний період посередництва, який дає обом сторонам більше часу для укладення комерційних угод, що може допомогти Facebook не починати дотримуватись нових правил негайно.

Домовленість дасть цифровим платформам час для укладення торгових угод з видавцями. Вона також включає правило, згідно з яким буде враховуватись внесок інтернет-компаній в «стійкість австралійської новинної індустрії» за допомогою існуючих транзакцій.

Як повідомлялось, за прикладом Австралії влада Канади має намір добиватися, щоб Facebook почав платити канадським ЗМІ за новинний контент, що публікується користувачами в соцмережі. 

Також читайте В судовому позові Facebook звинуватили в навмисному завищенні ефективності реклами19 лютого 2021, 20:45 Білий дім домовляється разом з Facebook і Twitter боротися з «антипрививочниками»19 лютого 2021, 17:28 Канада хоче за прикладом Австралії змусити Facebook платити за новинний контент19 лютого 2021, 16:25

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение