«Укравтодор» планує відремонтувати 14 мостів на Луганщині

У Державному агентстві автомобільних доріг України («Укравтодор») планують у 2021 році капітально відремонтувати 14 мостів у Луганській області. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій «Укравтодору» в Луганській області В’ячеслав Булатов зазначив, що нині у системі Prozorro відбувається процес відбору проєктувальників. Після цього будуть проведені тендери та підписані договори з розробниками проєктно-кошторисної документації.
«На початку наступного року ми, маючи всю проєктно-кошторисну документацію, будемо шукати підрядників для проведення капітального ремонту мостів», – додав він.

Цьогоріч у Луганській області тривають ремонти мостів на дорогах державного та територіального значення. На автомобільній дорозі територіального значення Т-13-13 відновлюють два мости. Перший міст розташований на км 96+004 через річку Біла. Другий міст – заплавний (розташований на суходолі, старе річище).

На дорогах державного значення також ремонтують два мости. Міст через річку Айдар, розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, ремонтує ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро). На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк відбувається капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк. Роботи проводить фірма-підрядник ТОВ «Укртрансміст» (місто Київ).

Здати об’єкти в експлуатацію мають до кінця 2020 року.

Загалом, за амбітним планом «Укравтодору» в Луганській області, буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг. Нещодавно відомство завершило аварійні ремонтні роботи мосту через річку Деркул поблизу населеного пункту Городище, що у Біловодському районі.

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение