У Росії обвалились доходи від нафти та газу

Нафтогазові доходи федерального бюджету Росії впали за три квартали на 36% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в бюлетені «Коментарі про державу і бізнесі» НДУ ВШЕ, передає lenta.ru.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

За січень-вересень надходження від продажу нафти і газу склали 6 трлн руб. Витрати федерального бюджету виявилися рівні 15 трлн руб (зростання на 25%). Збільшення відбулося через фінансування витрат на боротьбу з пандемією COVID-19. При цьому доходи скоротилися на 12%, склавши 13,2 трлн руб.

У бюджеті зросла частка витрат на охорону здоров’я (в 1,9 рази), соціальну політику (на 32%) і міжбюджетні трансферти (на 49%). Дефіцит бюджету склав 1,8 трлн руб. Близько 40% річних витрат можуть припасти на IV квартал, відзначають експерти.

У вересні президент Росії Владімір Путін заявив, що Росія змогла злізти з «нафтової голки». Він зазначив, що вуглеводні залишаються основним джерелом надходжень до бюджету, однак в 2021 році частка доходів бюджету вперше в сучасній історії РФ впаде до третини.

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение