«Медзакупівлі України» заощадили понад 1 млрд грн на централізованих закупівлях ліків у Prozorro

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» досягнуло економії у понад 1 млрд гривень на закупівлях ліків та медичних виробів станом на 20 жовтня. Ідеться про 158 аукціонів у системі Prozorro. Про це повідомляється у пресрелізі підприємства.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

«Медзакупівлі України» оголосили вже 100% торгів, запланованих на 2020 рік по централізованих закупівлях ліків та медичних виробів за бюджетними програмами МОЗ України. Загальний бюджет цих закупівель становить 6,1 млрд грн.

Очікувана вартість цих торгів – 2,9 млрд гривень, загальна сума пропозицій переможців – 1,8 млрд гривень.

Приклади аукціонів з найбільшою кількістю учасників або учасниками-нерезидентами. Очікувана вартість здебільшого встановлювалася на основі закупівель попередніх років.

«1 млрд грн – це передусім зекономлені кошти українських платників податків. Саме конкурентна ринкова боротьба на аукціонах дає змогу забезпечувати суттєву економію коштів. І наші аукціони продемонстрували великий інтерес учасників, зокрема міжнародних та українських фармацевтичних компаній та постачальників», – зазначив директор ДП «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов.

Нагадаємо, що цього року Міністерство охорони здоров`я уповноважило ДП «Медзакупівлі України» проводити централізовані закупівлі ліків за 14 державними програмами, серед яких доросла та дитяча онкологія, розсіяний склероз, серцево-судинні захворювання, АРВ-терапія, скринінг новонароджених тощо. Ці закупівлі вперше відбуваються у системі Prozorro відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение