Лукашенко заявив, що змінив тактику щодо протестувальників

Влада Білорусі змінили тактику боротьби з протестувальниками в країні. Про це заявив президент країни Олександр Лукашенко, передає державне агентство БелТА, на яке посилається РБК.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

«Погано, що вештаються по Мінську, погано, що ведуть себе нахабно. Але ми поміняли тактику. Ми в спокійному режимі знайдемо кожного. Сучасні засоби дозволяють це робити, що ми, до речі, і робимо. І кожен відповість за свої діяння», – сказав Лукашенко.

За його словами, несанкціоновані мітинги вже змінили думку людей, «які раптом прозріли» і «побачили, хто може прийти до влади і що буде з країною».

«Вони зрозуміли, що вони можуть втратити. Мінчани кажуть в засобах масової інформації: не заснути вечорами, ночами, дітей не вивести на вулицю – побоюються – і так далі. Тобто люди побачили, що вони можуть втратити, і порівняли спокійний Мінськ і коли Мінськ вирує, нехай навіть по неділях», – заявив Лукашенко.

Найбільші акції протесту проходять в Мінську. Демонстранти вимагають відставки президента, проведення нових виборів і звільнення політв’язнів. Деякі протести переростають в сутички з силовиками, які розганяють протестувальників за допомогою гумових куль, кийків, сльозогінного газу і світлошумових гранат, і закінчуються затриманнями. В кінці вересня демонстрантів почали позначати з водометів помаранчевою рідиною.

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение