У Зеленського виступили з несподіваною пропозицією щодо Росії

У президентській партії “Слуга народу” виступили з несподіваною пропозицією щодо російської вакцини від коронавіруса. Народний депутат Олександр Качура вважає, що Україна “буде зобов’язана” закуповувати цей препарат у Росії. Він вважає, що якщо ефективність російської вакцини від COVID-19 буде доведена і дійсно будуть відповідні рекомендації, то “ми будемо зобов’язані домовлятися і купувати”. З такою резонансною заявою Качура виступив в ефірі одного з телеканалів, передає ONLINE.UA.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

“Я скажу зараз те, за що напевно частина фракції СН закидає мене камінням, але я вважаю, що на першому місці має бути здоров’я громадян… Якщо російська вакцина покаже свою ефективність, будуть рекомендації відповідні, ми не маємо права не скористатися цією можливістю , будемо зобов’язані домовлятися і купувати, я вважаю”, — заявив Качура.

Нардеп зазначив, що в умовах епідемії COVID-19, коли кількість нових випадків захворювання збільшується рекордними темпами, то на першому місці має бути здоров’я громадян. На думку Качури, українська влада “не має права не скористатися цією можливістю, щоб врятувати навіть одне людське життя в нашій країні”.

Як відомо, 15 серпня МОЗ Росії повідомив про створення першої партії вакцини проти коронавіруса — Супутник V, якою вже прищепилася дочка російського президента Володимира Путіна. Що важливо розуміти, російську вакцину, якою Путін вирішив масово прищепити росіян від коронавіруса, розкритикували світові експерти в області охорони здоров’я. Вони вважають, що російська вакцина не пройшла всіх необхідних випробувань, тому може бути небезпечна для здоров’я людей.

Через це не тільки ВООЗ, а й місцева Асоціація організації клінічних досліджень безуспішно радили Міністерству охорони здоров’я РФ утриматися від реєстрації вакцини. Підстава для таких рекомендацій — обмежені дані щодо ефективності і той факт, що в світі є чимала кількість розробок, які зайшли набагато далі, ніж вакцина, розроблена в РФ, однак які очікують на повноцінне завершення випробувань і прекваліфікацію ВООЗ.

Але команда Путіна і сам президент Росії запевняють, що російська вакцина від коронавірусу абсолютно безпечна для людей. Препарат вже відправили до Білорусі і Венесуели, щоб випробувати вакцину на добровольцях.

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение