У Путіна не вірять, що скандальну розмову з Макроном “злили” пресі

Недавню розмову президента Франції Еммануеля Макрона з російським колегою Володимиром Путіним, в якій він зажадав пояснення отруєння опозиціонера Олексія Навального, було неточно процитовано французькою газетою Le Monde.

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Інтерфакс.

“Газета зовсім неточна в переданих формулюваннях. І, справедливості заради, навряд чи вона могла бути точною, – заявив Пєсков. – Газета не могла і не може володіти достовірною інформацією”.

Інакше, зазначив прессекретар, це означало б, що “французькі партнери свідомо поділилися зі ЗМІ записом розмови двох президентів” що “не зовсім відповідає дипломатичній практиці”.

“Ми не можемо повірити в те, що Єлисейський палац свідомо “злив” у пресу запис розмови двох президентів. Це ж Франція. Франція не може такого зробити, навіть не хочемо вірити”, – заявив він.

За його словами, в Кремлі не бачили звинувачень Макрона на адресу Росії у зв’язку з ситуацією з опозиціонером.

“Якщо французький колега Володимира Путіна має на увазі якісь звинувачення на адресу РФ чи російського президента в контексті історії з берлінським пацієнтом, то, звісно, ми з цим категорично не згодні. Але, разом з тим, ми не бачимо якихось прямих звинувачень, і не хотіли б бачити”, – сказав Пєсков.

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение