Власник Delfi хотів через суд завадити евакуації судна – Кликлій

Суд відмовив, роботи з евакуації тривають перегляди

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що судновласник танкера Delfi, Mister Drake PC, намагався через суд перешкодити евакуації судна.

Як написав міністр у Facebook, той «подав у Господарський суд м. Києва позов до АМПУ з клопотанням заборонити вчиняти будь-які дії по відношенню до судна».

«Добре, що суд відмовив їм у задоволенні їх клопотання про забезпечувальні заходи і ми продовжуємо роботи з евакуації», – додав він.

Криклій зазначив, що на його думку, вже таки час правоохоронцям детальніше ознайомитися з діяльністю судновласника Delfi на території України і яку мету вони переслідують своїми діями.

Раніше цього місяця Криклій повідомив, що затонулий біля узбережжя Одеси нафтовий танкер «Делфі» підіймуть без використання державних коштів. Операцію, за власною ініціативою, фінансуватиме ТОВ «Бруклін-Київ».

Нагадаємо: танкер Delfi уже завдав збитків екології майже на $20 000.

Також читайте Затонулий танкер «Делфі» підійматимуть коштом приватної компанії11 серпня 2020, 13:18 Президент Лівану заявив про можливе «зовнішнє втручання» як причину вибуху в Бейруті 7 серпня 2020, 18:24 Новий власник стадіону «Чорноморець» інвестує $10 млн у його розвиток 7 серпня 2020, 14:06

Источник: Mind

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение