Інвестори оцінили TikTok: сума в 50 разів перевищує прогнозовану ними виручку компанії

Наступного року менеджери TikTok очікують виручку більшу в 6 разів – на рівні $6 млрд

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Інвестори китайської компанії ByteDance, якій належить TikTok, оцінили сервіс в $50 млрд, повідомляє Forbes. Таку оцінку вони дали в рамках переговорів про передачу контролю в TikTok. Як уточнило одне з джерел, нещодавно керівництво ByteDance обговорювало приблизну оцінку TikTok і розраховувало на суму понад $50 млрд.

Раніше американський комітет з іноземних інвестицій (CFIUS) висловлював побоювання з приводу безпеки персональних даних, які TikTok обробляє під керівництвом китайської компанії. Тепер ByteDance розглядає різні варіанти відмови від контролю в сервісі, що завоював популярність у підлітків по всьому світу, в тому числі в США, вказує агентство.

За словами джерел, оцінка в $50 млрд в 50 разів перевищує прогнозовану на 2020 рік виручку TikTok в розмірі $1 млрд.

Для порівняння, американський сервіс Snap оцінюється в 15 разів вище за прогнозовану аналітиками Refinitiv на цей рік виручку – його оцінка становить близько $33 млрд. Один зі співрозмовників агентства уточнив, що в наступному році менеджери TikTok очікують виручку на рівні $6 млрд.

У липні Financial Times писала, що влада США хоче внести ByteDance в чорний список. Якщо це станеться, TikTok не зможе працювати в країні. Видання The Information стверджувало, що група американських інвесторів ByteDance обговорює з керівництвом компанії можливість купівлі контролю в TikTok, щоб не допустити його блокування.

Нагадаємо, нещодавно Трамп підтвердив плани щодо закриття TikTok у США.

Тим часом TikTok активно наймає колишніх працівників Google та Facebook, щоб перейняти досвід американських техногігантів.

Також читайте Гендиректор TikTok заступився за компанію на тлі новин про її можливе блокування в США29 липня 2020, 21:40 Facebook намагався грошима переманити блогерів з TikTok на свою власну платформу28 липня 2020, 21:50 TikTok активно наймає колишніх працівників Google та Facebook25 липня 2020, 13:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение