Mitsubishi вирішила припинити виробництво позашляховика Pajero

Компанія вже веде розробку Pajero нового покоління

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Японська автомобілебудівна компанія Mitsubishi вирішила припинити виробництво популярного позашляховика Pajero. Як повідомляє Nikkei, виробництво припиниться в 2021 році.

Компанія вже почала здійснювати заходи по закриттю автозаводу «дочки» Pajero Manufacturing. Очікується, що його буде закрито протягом наступних трьох років. Цей завод розташовується в префектурі Гіфу. Видання зазначає, що його продуктивність знизилась через падіння продажів.

Після закриття заводу компанія планує перенести виробництво автівок Delica і Outlander на Okazaki Manufacturing в префектурі Аіті.

Pajero Manufacturing стане першим заводом Mitsubishi в Японії , який буде закрито за останні 20 років.

Як стало відомо раніше, автовиробник займається розробкою Pajero нового покоління з гібридною силовою установкою. За попередніми планами, нова авітвка з’явиться наприкінці 2021-на початку 2022.

Також читайте Renault, Nissan і Mitsubishi поглиблять співпрацю, але про злиття мова не йде27 травня 2020, 14:40 Nissan, Renault та Mitsubishi спільно розроблятимуть технології для авто наступного покоління 3 грудня 2019, 18:30 Volkswagen третій рік поспіль стає найбільшим автовиробником у світі30 січня 2019, 13:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение