Росія стягне до кордонів України до 120 тисяч військових і 500 танків, – розвідник

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Скібіцький попередив, що РФ може стягнути до українських кордонів тисячі військових і техніку.

Активна підготовка Російської Федерації до військових навчань “Кавказ-2020”, які заплановані на вересень цього року, може представляти серйозну загрозу Україні.

Свідченням того є, у тому числі нарощування Росією техніки, а також останнє загострення ситуації на Донбасі. Такою думкою в інтерв’ю “Сегодня” поділився представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

“Під час них відпрацьовуються всі питання, пов’язані з використанням угруповань військ на стратегічних напрямках: розгортання системи управління, перевірка бойової і мобілізаційної готовності, відпрацювання військами різних навичок на полігонах в рамках окремих тактичних епізодів. Свої завдання виконують артилерія, танкові підрозділи, ППО, авіація та інші. Це комплекс заходів, який передбачає відпрацювання всіх елементів бойового взаємодії“, – пояснив він плани російського командування щодо проведення навчань “Кавказ-2020”.

Скібіцький зазначає, що зараз Росія готується до спеціальних навчань, коли різного роду війська будуть відпрацьовувати свої завдання. Так, десантні війська – перекидання і висадку десантів на незнайомі території, інженерні підрозділи – наведення різних переправ через водні перешкоди та забезпечення пересування військ, а протиповітряна оборона – організацію єдиної системи ППО на полі бою і прикриття стратегічних об’єктів. Ці вчення, нагадав розвідник, як правило відбуваються протягом липня-серпня.

Як говорить представник ГУР Міноборони, активна фаза навчань “Кавказ-2020” запланована на 21-26 вересня. Основні полігони, які будуть задіяні Росією, знаходяться в Південному військовому окрузі (до нього, нагадаємо, РФ відносить і аннексированный Крим. – Ред.). При цьому українська розвідка відзначає, що після 2014 року масштабність і розмах стратегічних навчань в РФ почали зростати. Виклик для України полягає в тому, що вчення російських військ, які заплановані в цей літньо-осінній період, будуть проходити поблизу її кордонів.

“З початком активної фази чисельність військ складе близько 120 тис. військовослужбовців, 3 тис. бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 вертольотів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. Це і є та загроза, яка чітко прописана в Військовій доктрині України“, – підкреслив Скібіцький.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • Військовий експерт Олег Жданов вважає, що масштабні російські військові навчання “Кавказ-2020” і не представляють загрози для України з точки зору можливого настання.

  • РФ почала термінову перевірку військ декількох військових округів і флотів за дорученням президента Володимира Путіна. В рамках масштабної перевірки у Росії мають намір провести 56 тактичних навчань. В українському МЗС такі дії країни-агресора розцінили як “загрозу силою”.

  • Керівництво Міністерства оборони та Збройних сил України проведуть в останній декаді вересня стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля до 2020 року”. В цей же час Росія буде проводити свої навчання “Кавказ-2020”.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение