СБУ впіймала одного з організаторів “референдумів” на Донбасі

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

СБУ затримала одного з організаторів “референдумів” по створенню “ЛНР”. Прес-служба СБУ

Служба безпеки затримала в Сєвєродонецьку одного з ключових організаторів так званого референдуму по створенню “ЛНР”.

Про це повідомила прес-служба СБУ. Затриманим виявився колишній український чиновник, який багато років працював на керівних посадах в органах внутрішніх справ і очолював управління транспорту Луганської міськради.

Навесні 2014 року він приєднався до проросійським терористів і став активним учасником антиукраїнських мітингів. Після цього він отримав посаду так званого “голови координаційної народної ради Луганської області”, а також брав активну участь в організації і проведенні в області антиконституційного “референдуму” 2014 року про створення псевдореспублики “ЛНР”. Незабаром його відтіснили нові “фаворити” проросійських терористів.

Також протягом кількох років колишній український чиновник намагався вести бізнес на тимчасово окупованій території. Однак згодом він усвідомив відсутність будь-яких перспектив у так званій “ЛНР” і вирішив отримати закордонний паспорт, придбати нерухомість і легалізуватися на контрольованій урядом території України.

Під час ретельно спланованої операції співробітники СБУ встановили місцезнаходження зловмисника у Сєвєродонецьку.

Посібники окупантів загрожує до 10 років позбавлення волі.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA у Києві контррозвідники Служби безпеки України затримали фігуранта справи генерала Валерія Шайтанова, колишнього співробітника Центру спецоперацій “А” СБУ.

Источник

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение