Довгоочікуваний електрокар Jaguar налякає Mercedes, в наступному році

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Тизер Jaguar XJ нового покоління. Фото: autocar.co.у великобританії

До кінця цього року компанія Jaguar повинен був представити нове покоління розкішного седана XJ, який готується вже не один рік, але, за даними британських ЗМІ, його прем’єру відклали на кінець 2021 року.

Причина такого рішення, як повідомляє журнал Autocar, – пандемія COVID до 19 годин.

Втім, для самої компанії в цьому немає нічого поганого: навпаки, за цей час компанія Jaguar модель пропрацює до найдрібніших деталей. Британці обіцяють, що, наступник буде значно відрізнятися від XJ нинішнього покоління (на фото зверху – фрагмент дизайну майбутньої моделі). Більше того, він “буде чимось особливим”, підкреслює виробник.

Новий Jaguar XJ повинен стати розкішним високотехнологічним електричним седаном, який буде представляти собою цікаву альтернативу німецьким моделям зразок майбутньої “електрички” Mercedes-EQS. При цьому новинку планують зробити самим спортивним автомобілем у своєму сегменті з видатними характеристиками. За чутками, про це подбають чотири електродвигуна (потужністю до 200 л. с. кожен), батарея ємністю 100 квтг і повний привід.

Очікується, що електрокар побудують на новій платформі ОМС Jaguar, Land Rover; а виробництвом моделі займеться завод Castle Bromwich у Великобританії.

Раніше PROZORO.NET.UA писав про те, що найпопулярніший електромобіль Tesla різко подешевшав.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение