Орєшкін: якщо Донбас повернеться в Україну, всі скажуть, що Путін – “баба”

  • Донбас під контролем України – політична смерть Путіна

  • Кремль не буде приєднувати ці території до Росії

  • Київ не буде повертати їх на умовах Москви

  • Окупація може тривати довгі роки

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Володимир Путін.

Повернення окупованого Донбасу під контроль України означатиме політичну смерть президента РФ Володимира Путіна.

Таку думку в інтерв’ю PROZORO.NET.UA висловив російський політолог Дмитро Орєшкін. “Це ж для Путіна смерть. Якщо Донбас повернеться, то всі скажуть, що він боягуз, слабак, баба”, – заявив він.

На думку Орєшкіна, виборці Путіна, милитаристски налаштовані, будуть дуже розчаровані.

Разом з тим політолог переконаний, що в найближчій перспективі Донбас не буде реинтегрирован в Україну, а також не увійде до складу Росії.

“Приєднувати ці території Путін не буде”, – запевнив він. Зокрема, тому, що такий крок принесе керівництву РФ величезні дипломатичні і економічні втрати. “Для Росії ідеальний варіант – залишення цієї території в підвішеному стані. Щоб це була зона впливу Москви, а платив за розбиті тарілки Київ”, – переконаний політолог.

Він додав, що керівництво України не налаштований повертати Донбас на умовах Москви. “Думаю, вони весь час будуть говорити – “обов’язково повернеться” і т. д. Але за довгий період життя я ні разу не бачив, щоб такі шматки території поверталися назад”, – зауважив Орєшкін.

Повну версію інтерв’ю з Дмитром Орешкиным читайте тут.

Як писав PROZORO.NET.UA російський опозиційний політик Леонід Гозман заявив, що слова президента Росії Володимира Путіна про те, що республіки Радянського Союзу могли виходити з його складу, “потягнувши подарунки від російського народу”, фактично є загрозою на адресу пострадянських держав.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение