Новини Крымнаша. Слідом за Путіним вирішили обнулити і Крим

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Анексія Криму. eurotopics

Рис. 1. Сьогодні о 13:22 у районі Свободи (Сімферополь) феодосійській трасі в місто пройшла колона військової техніки окупантів в кількості 84 машин. З них: 43 БТРа з знаряддям на броні і солдатами всередині, машина командування, 3-х, броньовані машини зв’язку, 4 санітарні машини, за 8 бензовозів, 2 цистерни з водою, по 10 машин із солдатами, інші машини йшли важко навантажені і були зачехлены. На 4-х БТРах були морські георгіївські прапори з емблемою створеної росією на сході України терористичною організацією “ДНР”. Все це супроводжувалося ВАЇ з мигалками і гучномовцем. Можливо, це техніка з Донбасу, типу з храшданской війни повертаються. Або тільки туди на ротацію…

Рис. 2. “У мене двоє сидять! І третього взяли ще! Я що повинен робити, мовчати? Нехай (Аксьонов) вийде і мені особисто в обличчя скаже!”, “Ця трагедія кожен день йде над нами! Кожен день над нашими дітьми, над нашими онуками йде! Це потрібно зупинити! Світове співтовариство промовчало, проковтнуло його 44-ий рік! Це повертається! Нехай відкриють свої очі і подивляться, що творять з народом!” — подивіться, як два дні поспіль ветерани кримськотатарського національного руху і батьки політв’язнів вимагали зустрічі з Гобліном і вибачень від колаборанта за те, що назвав кримських татар “екстремістами і терористами”, а всім незгодним порадив покинути Крим. Зустріч не відбулася, але активісти не мають наміру складати руки.

Рис. 3. Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволить абітурієнтам вступати з окупованих росією Криму і ОРДЛО в українські Вузи без обов’язкової здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Рис. 4. Євпаторія трималася довго. Поки не посадили Філонова за то, шо зухвалий і гарний такий. Тепер теж смітник, як і весь Крим: “Гуляємо Євпаторії і жахає, що місто перетворюється на смітник! На набережній всі урни переповнені сміттям, це сміття вітром розносить по вулиці! Коротше, жах!!!”, “Втішили. А ми думали, це лише Керч — смітник”, “на Жаль, незрозуміло, що відбувається, адже Євпаторія була в Криму найчистішим містом. А зараз не тільки завалена сміттям, так ще і в руїнах, з незрозумілою забудовою, яка, на жаль, не прикрашає місто”.

Рис. 5. Подивіться на хід будівництва “ротенбергии” в Артеку на місці вирубаних червонокнижних дерев, старого мусульманського кладовища і віджатого у жителів Гурзуфа пляжу Гурівські камені. Ніякі мітинги і заклики ватников до путіна не допомогли зупинити варварство.

Рис. 6. Гора Клементьєва (Коктебель) — особливо охоронювана природна територія України. Важко уявити, що зовсім недавно ми тут гуляли вздовж кущів шипшини та глоду, фотографували сон-траву і вузьколисті червоні півонії. Гору спотворили до невпізнання. Особливо постраждав Коклюк.

Рис. 7. Наїхало рашистов стільки, що їх діти вже в школи не вміщуються. У ялтинській групі понаехавшая поскаржилася, що їх дитину не беруть ні в одну школу через брак місць і відсутність реєстрації в Криму. Запитала у жителів міста, кому треба заплатити, щоб потрапити в школу? Серед безлічі вкрай негативних відповідей в основному були такі: “Ялта не гумова вам, чого ви всі сюди претеся, вибачте за вираз?”, “Зараз в Ялту приїхало таку кількість людей, що в нашій школі з класів витягали всі шафи, щоб додати парти. Це теж ненормально”.

8. Тільки ні в якому разі не подумайте, що окупанти на літніх канікулах перестали одебиливать дітей і готувати з них бойовиків і терористів. Ні, підготовка йде повним ходом, не зменшуючи темпів.

9. Окупанти заявили, що Крим у цьому році поб’є рекорд за кількістю туристів, яких вже через тиждень нікуди буде селити. Русни, як для часів пандемії, дійсно, багато наїхало, але поки ні про яке бумі мова не йде. І майже вся русня з серії — одна мороженка на трьох.

10. Блискавка! У Ялті помічені багаті туристи, ужинающие в шикарному ресторані: дорогі страви, витримані, марочні напої і ось це ось все…

11. Ялта — прекрасне місто визначилися людей. Оплот українського буржуазного націоналізму! Автор цього поста звідти ж: “Сумніваються лише не зовсім, як би м’якше сказати, далекі люди. А заперечує очевидне і співчуваючим рф досить подивитися на свій аккаунт в FB, де чорним по білому вказано їх геолокація: Крим, Україна. Але нічого, переживемо і це, адже незабаром і вони прийдуть до того, що Крим — це Україна, т. к. спочатку це заперечення, потім гнів, далі торг, депресія і, нарешті, ухвалення. А поки держава-окупант — рф — за примхою обнуляющегося Вольдемара пукина на шкоду всім цим (не кримським) своїм громадянам, всупереч здоровому глузду, адже ніякої користі захоплення Криму простим громадянам рф не приніс (олігархи від Лукойла і Роснефти як мали землі і вілли на березі до захоплення, так і мають після окупації, а ось простому люду стало практично неможливо поїхати на відпочинок в “російський” Крим, дешевше в Іспанію), незаконно утримує частину території України, згідно з нормами міжнародного права, несе повну відповідальність за її зміст, аж до повного звільнення. Так що всім проживаючим в Криму потцриотам рф водичку до деокупації потрібно просити в Москві”.

12. В окупованому росією Криму за минулу добу виявили 24 нових випадків коронавирусной інфекції. У Севастополі — 9. Основним джерелом завезення зарази залишаються приїжджі росіяни. Кількість заражених на півострові збільшилася до 1122 осіб, у тому числі 267 в Севастополі. Померли 37 осіб, у тому числі 5 — у Севастополі.

P. S. Я часто читаю пости, в яких люди описують свою тугу за Криму. Ви не повірите, але й мешканці Криму теж сумують за тим півострову, якого більше немає. Деякі зміни вже незворотні, що ще можна врятувати. Якщо перерахувати все те, що вже знищено окупантами в Криму, то список буде довгим. Схоже, слідом за путіним вирішили обнулити і Крим, причому під ніж. Але якщо обнуляция путіна в історичному контексті цілком вирішувана, то туга за тим Криму, якого більше немає, не пройде ніколи…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторського.

Джерело:crimeaua1.wordpress.com

Источник

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение