Гейтс озвучив ще одну важливу проблему з вакцинами від COVID-19

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Гейтс застеріг світ від нерозумного розподілу вакцин від COVID до 19 років (фото: Reuters).

Вакцини від коронавіруса, коли вони будуть готові, повинні бути спрямовані в першу чергу в ті країни, які в них найбільше потребують, а не ті, які більше заплатять.

Таку думку під час віртуальної конференції з питань COVID-19, організованою International AIDS Society висловив підприємець, засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс, передає Reuters. Він вважає, що нерозумне розподіл вакцин може обернутися згубними наслідками.

“Якщо ми просто віддамо ліки і вакцини тим, хто за них більше заплатить, а не людей і місць, які їх найбільше потребують, то ми станемо свідками більш тривалою, несправедливою і смертельної пандемії”, — заявив Гейтс.

Він додав, що рішення про розподіл повинно прийматися на основі справедливості”, а не виключно виходячи з ринкових факторів”.

На сьогоднішній день у багатьох країнах проводяться випробування вакцин, на що виділяються мільярди доларів з державних бюджетів, щоб прискорити пошук ліків від COVID до 19 годин.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше Білл Гейтс спростував теорію про те, що вакцина від COVID до 19 років нібито буде використовуватись для масового чіпування.

Источник

Раскрыть полный текст
Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение