У Вінниці жінка народила біля входу закритого через коронавіруса пологового будинку

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Пологи під дверима пологового будинку прийняв чоловік. promum.com

У Вінниці місцева мешканка Олена, у якої почалися перейми, народила дитину перед пологовим будинком, оскільки заклад було закрито на дезінфекцію з-за коронавіруса.

Про це написали Подробиці. Пологи прийняв чоловік вагітної.

“Почалися перейми… Ми взяли сумки і були готові. Поїхали в пологовий будинок спокійно і цілеспрямовано за третьою дитиною. Чоловік вивантажив сумки і поставив на стіл, що стояв при вході. Я дзвоню, стукаю і ніхто не відповідає… Я кажу чоловікові: вже все, вже сильно прихоплює”, – розповіла Олена.

Після цього її чоловік пішов в гінекологічне відділення, де тільки після тривалих дзвінків і стукання у двері йому пояснили, що пологовий будинок закритий на дезінфекцію у зв’язку з коронавірусом вже кілька днів.

Жінці довелося лягти на столи перед пологовим відділенням і народжувати на вулиці.

“Я кричу: люди, я народжую… Сказала чоловікові, щоб приймав пологи, які були стрімкими… Вийшла голова, сутички йдуть, але дитина не виходить. Ця дитина вже червонів, синів і чорнів. Чоловік бере за плече й дістав цієї дитини. Але якщо б він розгубився, то дитину би вже не було”, – розповіла Олена.

Ні під час переймів, ні при пологах до неї ніхто з медперсоналу не вийшов. Медсестри з’явилися тільки після того, як дитина з’явилася на світ. Вони не поцікавилися, як пройшли пологи, зате весь час повторювали: “Чого ви сюди приїхали? Тут же закрито”.

“Вони переклали мене ще через 10 хвилин на каталку. Не могли відкрити двері і зміркувати, куди мене везти. Навіть просили чоловіка вирвати замок у пологову кімнату”, – сказала жінка.

Розбиратися в тому, що трапилося, дзвонити своєму лікарю і шукати винних молода мама не захотіла.

“Дитина здорова і це найголовніше. Ми вже не хочемо ніяких розборок”, – пояснила вона.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA, у селі Петрово, що на Дніпропетровщині, 17-річна дівчина народила дитину у вуличному туалеті у своєму дворі.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение