Рейдерське захоплення Цитруса: один з творців повідомив деталі про підлості партнера

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Зінченко повідомив деталі рейдерського захоплення “Цитруса” (фото: Sostav.ua).

Один із засновників компанії “Цитрус” Дмитро Зінченко розповів про деталі рейдерського захоплення бізнесу з боку його партнера Григорія Топала.

Відповідне відеозвернення Зінченко записав разом зі своєю дружиною Оленою Безікович. Один з партнерів компанії розповів про підлості і руйнуванні 20-річної дружби. Ролик був опублікований у Facebook Безікович.

“Вчора я відсвяткував свій 42-й день народження. 17 червня ми відсвяткували 20-ту річницю “Цитруса”… Самий сногсшибающий подарунок, в прямому сенсі, мені подарував мій рівний партнер Григорій Топал. Він показав мені і всім співробітникам компанії, що у людської захланності, жадоби наживи, підлості, продажності і ницості немає межі, що призводить людей, у яких немає нічого святого, до максимального як порушення етичних норм, так і всіх рамок пристойності”, – підкреслив Зінченко.

Після цього він повідомив про викрадення корпоративних прав у своїх літніх батьків, відключенні особистих телефонів і пошти Зінченко, що знаходяться на балансі компанії, і своє незаконне усунення з посади СЕО компанії. За його словами, співробітникам заборонили спілкуватися з Зінченком, а охорона не пускала його у всередину будівлі. Пізніше він дізнався про нібито сфабрикованому кримінальній справі проти себе. Також, за його словами, шахраї замахнулися навіть на сім’ю.

“Брудна гра і боягузливі низькі вчинки Григорія в одну годину зіпсували репутацію, а також можуть позбавити майбутнього створену і вирощену мною з ним компанію “Цитрус”, – зазначив засновник компанії, підкресливши, що не раз закликав Топала до відкритої розмови, але прохання не знайшли відгуку.

У свою чергу дружина Зінченко Олена повідомила, що зазнала брудному емоційного пресингу з боку Топала, що ледь не призвело її до летального результату, хоча раніше вона вважала його “справжнім мужиком”. При цьому вона закликала Топала одуматися, і зазначила, що у своїх інтригах він все одно безсилий.

Відео Facebook Олена Bezikovich

Нагадаємо, про рейдерське захоплення компанії вперше Зінченко заявив 9 липня. У Телеграм-каналі видання “Одеса-медіа” було опубліковано його відеозвернення.

“Очевидний факт рейдерського захоплення управління компанії з боку її другого власника, Топала Григорія Иордановича. Ми будемо розбиратися в правовому полі, на підставі чого відбувається рейдерське захоплення”, — заявив він у коментарі ЗМІ.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше про рейдерство заявили в офісі дитячого харчування в Києві, куди прийшли з обшуками поліцейські 9 червня.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение