Путін може готується до війни з Україною, – російський політолог

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Військові збори в Росії.

Російський президент Володимир Путін може готується до війни з Україною, незважаючи на світову кризу, викликаний пандемією коронавіруса.

Таку думку висловив PROZORO.NET.UA російський політолог Валерій Соловей, коментуючи указ президента РФ про призов перебувають у запасі громадян на військові збори в 2020 році.

Його особливістю є те, що вперше не вказана тривалість самих зборів, хоча раніше тривали до двох місяців. Відомо, що в цьому році будуть залучені також нацгвардейцы, держохорона і ФСБ.

“Військові збори – регулярна практика, але указ цього року дійсно відрізняється від попередніх. У сукупності з іншими ознаками його можна розцінювати і як підготовку до воєнних дій щодо України, і як шантаж з початком подібних дій. Україну хочуть примусити до вступу в союз з Росією і Білоруссю. А пандемія, коли весь світ зайнятий боротьбою з вірусом, на думку Путіна, як раз найзручніший час для військових маневрів”, – підсумував Соловей.

Російський журналіст Олександр Кушнарь навпаки вважає, що у Путіна зараз немає ніяких ресурсів для військових дій, особливо після падіння цін на нафту.

“Росія – слабка держава, країна, яка деградує на схилі своїх сил. На нові війни немає ні сил, ні драйву. Це не 2014 рік”, – запевнив у коментарі журналіст PROZORO.NET.UA.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у своєму недавньому інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заявив, що будь вчення збройних сил Росії можуть досить швидко перейти в активну фазу бойових дій.

“Ризик зростає і військові чітко розуміють загрози від таких акцій. Наше завдання – донести інформацію про реальність такої небезпеки міжнародному співтовариству, що ми робимо в ООН, ОБСЄ і на двосторонньому рівні”, – запевнив він.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA за даними соцопитувань, агресію Путіна проти України підтримує 30% росіян. Приблизно стільки ж громадян засуджують таку політику щодо Києва.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение