Після обіцянки Зеленського “Центренерго” виплатила більше 0,5% боргу шахтарям

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Після триденного мітингу під Офісом Президента і Кабміном шахтарі шахти “Надія” отримали від “Центренерго” 8,75 мільйона гривень, які заборгувала компанія. При загальному борг шахтарям 2 млрд грн. Про це повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

“Повідомляю, що поточний борг державної компанії “Центренерго “перед шахтою” Надія “за підписаними актами вчора виплачено в повному обсязі. Таким чином, у відповідності з планом і графіком виплат, будуть закриті борги перед іншими державними шахтами”, – повідомив Сенниченко.

За його інформацією, на наступному тижні інші профспілки також привезуть шахтарів до Києва.

Як повідомлялося, влітку 2019 році в держкомпанії “Центренерго” був призначений новий менеджмент, який пов’язують з групою “Приват” Ігоря Коломойського. За підсумками 2019 році збитки держкомпанії склали 2.5 млрд грн, у 2018 році вона була прибутковою (на 1,4. млрд грн).

Після зміни менеджменту з серпня “Центренерго” переорієнтувалася з вугілля державних шахт на вугілля з Росії, який закуповувався через посередників близьких до Коломойського.

На початку травня під час наради в Минэкоэнерго в. о. міністра Ольга Буславец розкритикувала “Центренерго” за відмову від закупівлі вугілля державних шахт, борги перед шахтарями і початок закупівель природного газу у компанії “Юнайтед Енерджі”, близької до олігарха Ігоря Коломойського, яка стала найбільшим імпортером електроенергії з Росії після так званої “поправки Геруса” за відкриття прямих поставок з РФ.

Сенниченко раніше заявив про повернення контролю над держкомпанією і зміну менеджменту. Однак, зв’язуються з Коломойським Потапенко і Уваров залишаються на своїх посадах.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение