В аеропорту Криму встановили зенітки: в мережі згадали про трагедію МН17

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Зенітка в аеропорту Сімферополя

В аеропорту тимчасово окупованої Росією Сімферополя з нагоди пропагандистського параду 24 червня встановили військову техніку часів Другої світової війни, серед якої були в тому числі зенітки.

Крім того, загарбники влаштували театралізоване дійство: вони переодяглися в радянську військову форму і пропонували всім бажаючим розібрати автомат. Відповідні кадри з’явилися на сторінці блогу RoksolanaToday&Крым25% в Twitter.

“Аеропорт Сімферополя імені Амет-Хана Султана. Чомусь я МН-17 і згадую, дивлячись на фото. Можуть і повторити, так… Поняття “дно” покинула цей світ”, – обурився автор публікації через демонстрації зенітних установок в такому невідповідному місці.

Окупанти переодяглися в радянську форму і пропонували перехожим розібрати автомат, Twitter RoksolanaToday&Крым25%

Поява зеніток в аеропорту навіяло користувачам мережі спогади про трагедію МН17 в Twitter RoksolanaToday&Крым25%

Біля аеропорту також встановили військовий намет, Twitter RoksolanaToday&Крым25%

Пропагандистську акцію приурочили до параду Перемоги 24 червня Твіттер RoksolanaToday&Крым25%

Акція мілітаристської пропаганди в Криму, Twitter RoksolanaToday&Крым25%

У коментарях користувачі також висловили своє невдоволення мілітаристською пропагандою російських окупантів і аналогічно провели паралелі з трагедією катастрофи “Боїнг”, який терористи збили в небі над Донбасом у 2014 році з ракетного комплексу “Бук”.

“Ага, “Буків” не вистачає для повного тріумфу рашизма”, “В*тникам мало воєн, хочуть ще. Не хочуть жити мирно і цивілізовано”, “Зенітки в аеропорту?” – пишуть люди.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • одночасно з Москвою пафосні паради 24 червня влаштували в таких окупованих кримських містах, як Сімферополь, Севастополь та Керч. До того ж, у Севастополі дійство могло закінчитися трагедією. Там головний танк Т-34 ледь не в’їхав у натовп глядачів.

  • Міністерство закордонних справ України передало ноту протесту російському дипломатичному відомству через “військових парадів” на 24 червня в тимчасово окупованому Криму.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение