“Зловив джебом”: екс-голкіпер “Металіста” згадав, як нокаутував офіціанта

Екс-голкіпер харківського “Металіста” Сергій Погорілий розповів, як у часи виступів за київський “Арсенал” він нокаутував одного з офіціантів у місцевому закладі.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

“2:2 зіграли з “Шахтарем” і пішли всією командою відзначати. Усі з жінками, дівчатами, а я один був. Я вирішив поїхати, далі шукати пригод і запропонував розплатитися за рахунком карткою, так як готівки у мене не було, а розібратися з грошима хотів вже на базі. Хтось залишив на чай 200 гривень, а рахунок був на вісім тисяч. Мене заспокоїли, що ще додадуть офіціантові на чай. І тут він підходить, відкриває цю папочку, дивиться, що там двісті гривень, і жбурляє її в мене при всіх. А я сидів і якось зловив його джебом”, – розповів Погорілий в інтерв’ю на YouTube-каналі “Do Best”.

Сергій Погорілий

Телеканал Футбол

Відзначимо, що останній клубом в кар’єрі голкіпера стала грузинська “Самтредия”, за яку він виступав протягом півроку в 2018-м.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA у мережі спливло відео 2016 року з нападником київського “Динамо” Артемом Беседіним, якого нокаутував один з його товаришів по чарці.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение