Загинув 15-річний син актриси з “Щасливі разом”: відомі подробиці

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Син російської актриси Юлії Дробот Данило трагічно загинув у Москві 21 травня в 2 години ночі. Хлопцеві було 15 років.

Про це повідомляє газета “Московський Комсомолець”.

Дробот Юлія

Так, як вдалося з’ясувати, за два дні до події хлопець разом із двоюрідним братом приїхав погостювати до бабусі. За словами брата, син актриси перебував у нестабільному психічному стані: вів себе дивно і був нервовий.

Перед смертю хлопець вийшов на балкон покурити, однак довго не повертався. Коли його брат пішов перевірити, то побачив внизу тіло. Швидка, яка прибула на місце, констатувала смерть.

Син Юлії Дробот Данило

Відомо, що підліток закінчував 9 клас і захоплювався фехтуванням. Також він планував йти по стопах мами і пов’язати своє життя з театральною діяльністю.

Повідомляється, що у хлопця почалися проблеми з психікою після травми голови. У березні Данило заступився за дівчину, яку на вулиці ображали хулігани. Його побили: зламали ніс і нанесли удари по голові. У хлопця був струс мозку, він переніс операцію і провів кілька тижнів у лікарні.

Дробот Юлія

Мама загиблого підлітка, 46-річна Юлія Дробот, працює в театрі, а також знімається в серіалах, серед яких: “Балабол 3”, “Чемпіонки”, “Звіробій-2”, “Висяки”, “Довше століття”. Також вона з’явилася в епізоді серіалу “Щасливі разом” і “Закрита школа”.

Дробот Юлія

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що російський продюсер Андрій Разін повідомив про смерть музиканта групи “Ласкавий травень” Володимира Бойка.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение