Їли на вулиці, дружина на 9 місяці вагітності: подружжя з України застрягли в Індії через карантин

Подружня пара з України через карантин не змогла повернуться на батьківщину з Індії, де зафіксовано майже 86 тисяч хворих COVID-19. Ситуація ускладнена тим, що жінка на дев’ятому місяці вагітності, і їй народжувати з дня на день

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У них були квитки на літак в Україну з відпустки ще в березні, але рейс скасували, а гроші вже давно скінчилися, йдеться в сюжеті ТСН.

На евакуаційний рейс у травні подружжя не потрапили вже через терміну пологів. Марія повинна народити з дня на день. За словами пари, коли з-за карантину закрилися магазини, вони харчувалися тим, що знаходили на вулиці. Власні ж гроші скінчилися вже давно. Через соцмережі звернулися до небайдужих, щоб зібрати хоч трохи коштів.

Скріншот

“Безкоштовно пологи приймаються, єдине, що за ліки потрібно платити. Ще є варіант будинку, але ми не ризикуємо. Тут у них дуже практикують кесарів розтин. Ми з-за цього переживаємо і, тобто, навіть не обов’язково за показаннями”, – говорить Марія.

Зараз подружжю вже допомагають дипломати та волонтери: грішми, харчами і речами. Вони переїхали в краще житло, проте, скільки доведеться пробути в Індії – не знають: “Може місяць або два, а може більше. Поки не будуть зроблені документи на дитину, ми не зможемо повернутися”.

В посольстві України в Індії запевнили, що сім’ю вже забезпечили всім необхідним.

“Спонсорську фінансову допомогу їм перерахували гроші, вони задоволені, вдячні. Останнім часом вони перестали скаржитися на посольство, але продовжують скаржитися на уряд, тому що немає евакуаційних рейсів на безкоштовній основі”, – зазначили в установі.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA щонайменше 35 громадян України, які подорожували по Італії на круїзних лайнерах, застрягли в цій країні з-за карантину у зв’язку з коронавірусом.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение