Як українські студенти здаватимуть сесію на карантині: роз’яснення МОН

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Формат здачі сесії в українських вузах під час карантину буде залежати від епідеміологічної обстановки в певних областях.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це в ефірі програми “Сніданок з 1+1” розповіла виконуюча обов’язки міністра освіти Любомира Мандзій, пише ТСН (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

“В Україні з 22 травня по 22 червня буде адаптивний карантин, відбуваються ослаблення. Кожна область може приймати рішення про пом’якшення тих або інших карантинних заходів”, – зазначила вона.

Мандзій підкреслила, що якщо в регіоні будуть погані показники захворюваності, то сесію необхідно здійснювати дистанційно.

Сесія

NewsMakers

“Якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може приймати рішення, і адміністрація закладу готує його до відкриття… Так само і наступний етап – з 1 червня. Коли в групах не більше десяти осіб, то можна організовувати екзаменаційну сесію у закладах вищої освіти або проводити захист дисертації. Це залежить від ситуації в регіоні: відбувається ослаблення карантинних заходів”, – пояснила в. о. міністра.

Підсумовуючи, вона нагадала, що всі заклади освіти повинні забезпечити дистанцію між людьми, наявність антисептиків та регулярне проведення дезінфекції.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA 20 травня Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про терміни проведення основної сесії ЗНО, яке було перенесено через пандемію коронавіруса. Вона розпочнеться 25 червня тестування з математики, а завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение