Як дипломати будуть рятувати український бізнес після пандемії: озвучені кроки

Міністерство закордонних справ України має намір надавати дипломатичну підтримку українському бізнесу для виходу на зовнішні ринки.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це в ефірі ObozTV розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. “Під час пандемії коронавіруса дуже важливо рятувати людей і економіку. Ця пандемія створює дуже великі проблеми для українського бізнесу. У той же час у всьому світі відбуваються трансформації, які є можливості для українського бізнесу”, – заявив він.

“Скрізь у світі, де є інтерес української компанії, ми будемо готові розглянути можливість допомогти їй на цьому ринку”, – підкреслив міністр.

У цьому контексті він пояснив, що МЗС не має наміру обмежуватися конкретними країнами або регіонами – “ми будемо йти туди, де є інтерес українського бізнесу”.

Зокрема, дипломати мають намір зосередитися на найбільш затребуваною в світі української сільськогосподарської продукції, а також на вітчизняної промисловості та IT-секторі.

“Головне, щоб бізнес і дипломати говорили на одній мові, щоб ми розуміли можливості українського бізнесу, бізнес розумів можливості української дипломатії і всі ми разом працювали в інтересах України та її громадян”, – резюмував Кулеба.

Дипломати будуть рятувати український бізнес від наслідків пандемії

Як писав PROZORO.NET.UA Україна після завершення пандемії коронавіруса зосередиться на підтримці українського експорту та залучення інвестицій з-за кордону. Президент Володимир Зеленський підтримав перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики України. Цей процес МЗС почне з перезапуску роботи оновленого Ради експортерів і інвесторів.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение