“Він не пам’ятає людей”: стало відомо про стан 66-річного Моїсеєва після інсульту

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Близькі друзі російського співака Бориса Моїсеєва, який кілька років тому переніс два інсульти, розповіли, як зараз почувається артист.

Про це передає видання Sobesednik.ru.

Борис Моїсеєв

“Останній раз я бачив Бориса в березні минулого року на концерті в Кремлі. З ним був його директор, то хтось ще, але я пам’ятаю, що цей чоловік підтримував Бориса за руку, так як той ходив з трудом. Було видно, що Боря слабенький, але намагався триматися. Не можу сказати, що він був у цей вечір зовсім “поганий”… Проте все ж було помітно, що чоловік переніс інсульт”, – розповів музичний критик Сергій Сосєдов.

Борис Моїсеєв

На думку Сосєдова, причиною інсульту у Моїсеєва міг стати напружений графік:

“Він завжди дуже багато їздив. Він завжди хотів бути на виду. Може бути, він перестав стежити за здоров’ям. Але ніхто точно цього не знає, адже хвороба може зламати будь-якого в будь-якому стані і в будь-який час. Ніхто не думав, що хвороба ось так звалить Борю”.

Борис Моїсеєв

Продюсер Андрій Разін заявив, що зараз Моїсеєв не пам’ятає людей, події:

“Останній раз ми були з ним разом на зйомках у Малахова десь рік тому, він тоді ще міг цілком стерпно спілкуватися. На даний момент не може. Боря не завжди розуміє, хто йому телефонує. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди… Він не пам’ятає людей, не пам’ятає події”.

Борис Моїсеєв

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що співак Борис Моїсеєв змушений розпродавати своє майно. На цей крок він зважився через відсутність доходів.

Читайте всі “Новини Росії” на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение