В Україні засвітився найпотужніший і найшвидший седан у світі

На українських дорогах зловили чергову екзотику. На цей раз – Dodge Charger SRT Hellcat, який на сьогоднішній день є найпотужнішим і найшвидшим седаном у світі серед серійних моделей (і якщо не брати в облік тюнінговані авто).

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Ексклюзивний Додж помітили в Харкові – нещодавно його пригнали з США, де купили на аукціоні в стані після ДТП. Машину вже відремонтували та поставили на облік.

Dodge Charger SRT Hellcat в Україні

Звання самого потужного і найшвидшого седана Dodge Charger SRT Hellcat забезпечує 6,2-літровий компресорний V8 Hemi, що видає 717 л. с. потужності і 880 Нм крутного моменту. Позначку в 100 км/год задньопривідна четырехдверка з 8-ступеневою АКПП проходить за 3,8 сек, класичну дрэговую дистанцію в 402 м – за 12,8 сек. Максимальна швидкість – 329 км/ч.

Dodge Charger SRT Hellcat в Україні

Зовні Dodge Charger SRT Hellcat відрізнити від звичайного седана можна за відповідним шильдиками, воздухозаборнику на капоті, спойлеру на кришці багажника, особливим колесам і гальма Brembo, супорти яких можна добре розглянути через спиці дисків.

Dodge Charger SRT Hellcat в Україні

Dodge Charger SRT Hellcat в Україні

Ціна нового Dodge Charger SRT Hellcat в США становить 65 тис. доларів, з аукціону ж таке авто можна придбати за ціною від кількох тисяч до трьох десятків тисяч доларів в залежності від стану.

Раніше PROZORO.NET.UA писав про те, що в Україні помітили дуже рідкісний позашляховик з Італії.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение