В Україні на аукціон виставили собак: передісторія вірусного фото

Міністр юстиції Денис Малюська підтвердив, що його відомство продає собак, яких за рішеннями судів держава забирає у господарів. А скоро в системі РАХУНКАХ у продажу з’являться три лева і п’ять ведмедів.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

При цьому він спростував розхожу думку, що це робиться виключно з-за того, що власники тварин – боржники. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Продаж собак

Пообіцяв викупити. Але ще будуть леви й ведмеді

За його словами, пітбуль з Донецької області опинився на аукціоні з-за того, що йому “не пощастило з характером, не пощастило з господарями” – пес кусався і нападав на перехожих. Суд постановив забрати.

“Щиро сподіваюся, що у нових господарів йому буде краще. Якщо нових нормальних господарів не з’явиться, викуплю цю собаку на аукціоні сам і віддам на перевиховання або навчання”, – написав міністр.

Малюська додав, що, ймовірно, скоро на РАХУНКАХ з’явиться лот з трьома левами (Річчі, Вітольд, Багіра) і п’ятьма ведмедями (Балу, Маша, Аня, Потап, Тимоша). Про них він пообіцяв розповісти окремо.

Як господарі рятують улюбленців

“А тепер, власне, про глибокі проблеми. Ми дійсно виконання рішень судів змушені відбирати тварин у їх власників. Часто це йде на користь тваринам, яких забирають від неналежного утримання. Іноді тварин забирають за борги, але тут мова звичайно йде про домашніх тварин, які мають вартість. Якщо тварина є домашнім улюбленцем, його за копійки (ціна лотів мізерна) викуповують назад власники (через родичів або близьких)”, – розповів Малюська.

Він визнав, що з-за необдуманих слів депутата від “Слуги народу” Євгена Брагара, який радив людям продавати собак, щоб заплатити за комуналку, до держави сформувалося негативне ставлення. Але реалії життя складніше.

“Зараз разом з народними депутатами обдумуємо варіанти належного законодавчого врегулювання таких ситуацій”, – підсумував Малюська.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • На початку лютого 2020 року народний депутат України від партії “Слуга народу” Євген Брагар порадив українцям продавати собак, щоб “жити нормально”.

  • Журналісти знайшли бабусю та її собаку, стали “знаменитими” після слів Брагара.

  • Українці влаштовували протести проти пропозиції влади платити собаками за комуналку: “Друзі не продаються”.

  • 20 травня українці звернули увагу, що Мін’юст через свою систему електронних торгів арештованим майном (РАХУНКАХ) продає собак.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение