Унікальні авто з кузовами з нержавіючої сталі пустили в продаж

Напевно, кожен автомобіліст мріє про автомобілі з нержавіючим кузовом. На щастя, найближчим часом випаде рідкісна можливість обзавестися машиною, яка не боїться корозії.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Правда, таких автомобіля всього три. Причому вони є старими екземплярами. Що ще потрібно знати – всі три уникала були випущені ще в минулому столітті.

Автомобілі з кузовами з нержавіючої сталі

Мова йде про двох Ford – Deluxe 1936 року і Thunderbird 1960 року, а також Lincoln Continental Convertible 1967 року випуску. Особливість цих автомобілів – кузова, зроблені з нержавіючої сталі. 5 вересня аукціон Worldwide Auctioneers пустить їх з молотка, до продажу машини вже підготували.

Історія цих автомобілів почалася ще в 1930-х роках. У 1936-му компанія Allegheny Ludlum Steel вирішила просунути в масу ідею нержавіючої сталі – в ту пору це був порівняно новий матеріал. Для цього вона об’єдналася з Ford, і результатом співпраці обох фірм стало шість новеньких седанів Ford Deluxe, кузова яких як раз і були зроблені з нержавіючої сталі. Як тоді заявлялося, машини було зроблено з метою “продемонструвати виняткову довговічність і естетичну привабливість нового металу”.

Автомобілі з кузовами з нержавіючої сталі

Уся шістка машин була передана керівництву Allegheny Ludlum, а експлуатували їх до 1946 року – після цього автомобілі відправили “на пенсію”, до того моменту пробіг кожного з них становив понад 320 000 км. Відомо, що до наших днів дожила лише чотири таких Форда, і ось один з них зараз і виставили на продаж.

Автомобілі з кузовами з нержавіючої сталі

А що з двома іншими автомобілями? А ось тут дуже цікаво – у 1960-х обидві компанії знову об’єдналися і випустили два FordThunderbird 1960 м. р., а також три Lincoln Continental Convertible 1967 м. р. (марка належить Ford), кузова яких також були виготовлені з нержавіючої сталі. Ці автомобілі встигли проїхати 160 тис. км, після чого їх списали. Два з них теж будуть пущені з молотка на початку осені.

Що стосується цін, то аукціоністи їх не називають, але, як очікується, торги будуть неабиякими зважаючи на екзотичність лотів. Поборотися за машини зможуть взяти участь будь-який бажаючий незалежно від країни.

Раніше PROZORO.NET.UA розповідав історію маловідомого електромобіля Skoda, який випускався ще на початку 1990-х років.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение