Учасниця “Холостяк-10” звернулася до шанувальників перед фіналом: в мережі ажіотаж

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Учасниця “Холостяк-10” Даша Ульянова звернулася до шанувальників в мережі перед фіналом шоу, який відбудеться 22 травня.

Так, на своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала новий пост.

Даша Ульянова

Даша зізналася, що їй сумно, що проект закінчується:

“Я не втомлюся повторювати, що це був прекрасний час і зізнаюся вам, мені навіть трохи сумно, що все закінчується. Проект “Холостяк” завжди був моїм улюбленим на ТБ. Та я навіть і уявити не могла, що буду коли-небудь у фіналі, та ще й з такою красивою історією кохання”.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa)

Крім того, учасниця подякувала своїх шанувальників:

“Спасибі, що поділяли зі мною це час, підтримували, як могли, співпереживали і навіть налаштовували на боротьбу з дівчатками. Хто б міг подумати, що в мене буде така нереальна аудиторія. Ви всі, як і я: вічно молоді, з палаючими очима, хтось вже з пухкими губами. Відразу видно: мої люди. Я вам вдячна за все це щастя – бути для вас цікавою. І як би не склалося завтра, не переставайте вірити і мріяти, як і я…”

Даша Ульянова і Макс Махайлюк

Пост Даші викликав ажіотаж у мережі. Шанувальники висловили надію, що у фіналі Макс вибере саме її. Крім того, фанати засипали дівчину компліментами.

Даша Ульянова

Даша Ульянова і Макс Михайлюк

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що у фіналі “Холостяк-10” Макс Михайлюк посвариться і доведе до істерики одну з учасниць.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение