У Туреччині спростували долю “шведського столу” і “all inclusive”

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой заявив, що системи “шведський стіл” і “все включено” продовжать діяти в країні, але вже з деякими змінами.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню ТАСС. “Неможливо, щоб системи “все включено” та “шведський стіл” в Туреччини були скасовані. Однак будуть внесені необхідні зміни з точки зору гігієни в презентації страв “шведського столу”. Вибрані страви будуть видаватися кухарем”, – підкреслив Ерсой.

Крім цього гості країни зможуть скористатися програмою під назвою “Сертифікація здорового туризму”. З її допомогою будь-який охочий зможе особисто переконатися в тому, чи проходив медичний огляд персонал готелю або аеропорту, наприклад.

“Ми створили систему сертифікації, що складається з дуже докладних критеріїв, яка буде застосовуватися в аеропортах, транспортних засобах, готелях і ресторанах. Персонал проходить інтенсивну, регулярну, безперервну підготовку, і це контролюється і інспектується міжнародними компаніями. Система прозора – гості, відсканувавши QR-код, зможуть переглянути історію перевірок та інспекцій тих підприємств, де вони зупинилися”, – пояснив глава мінкультури.

Як раніше повідомляв PROZORO.NET.UA, з’ясувався спосіб заощадити на проживанні в готелі.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение