У Рівному побили антирекорд за COVID-19: місто продовжив посилений карантин

  • У Рівненській області за добу зафіксували рекордну кількість хворих COVID-19

  • За підрахунками ОДА, в області встановили ще 66 випадків зараження

  • На Рівненщині не будуть пом’якшувати карантин: всі обмеження, встановлені досі, будуть діяти

У Рівненській області за добу зафіксували рекордну кількість хворих COVID-19 серед усіх регіонів України – 70 чоловік.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Такі дані в ході щоденного брифінгу озвучив глава відомства Максим Степанов. При цьому у Рівненській ОДА PROZORO.NET.UA назвали інші цифри: за їхніми підрахунками, в області було зафіксовано 66 випадків зараження коронавірусом.

“На сайті ОДА ми публікуємо статистику вранці, в яку входять дані за вечір попереднього дня і за ранок сьогоднішнього. На сторінці голови держадміністрації дані повідомляються двічі в день, і вони додаються. За нашими підрахунками, за вчорашній день, 20 травня, у нас 66 випадків зараження. Можливо, Моз збирає інформацію за декілька інший період”, – повідомили в прес-службі ОДА.

Враховуючи динаміку зростання кількості випадків коронавирусной хвороби, в області не будуть пом’якшувати карантин, всі обмеження, встановлені досі, продовжать діяти до наступного розпорядження ОДА.

У Рівному побитий антирейтинг по кількості хворих COVID-19

“Пом’якшувати обмеження – недалекоглядно. Тому ми вибираємо складну, але правильну лінію. У разі зменшення захворювання, ми зберемося повторно на комісію і вирішимо, як діяти далі”, – заявив голова ОДА Віталій Коваль.

У прес-службі держадміністрації PROZORO.NET.UA розповіли, що одна спалах захворюваності сталася у Здолбунівському будинку-інтернаті для престарілих та інвалідів. Там коронавірус діагностували у 12 осіб, 6 з яких є співробітниками інтернату.

В іншому ж рівномірно число заражених росте і в інших регіонах області. В ОДА це пояснюють тим, що в їх області проводять мало не найбільшу кількість ПЛР-тестів в день.

“За минулу добу ми провели більше 500 тестів, тому ми і виявляємо таку велику кількість хворих. В інших областях проводять по 100-200 тестів, і там відсоток виявлення нижче”, – пояснили в прес-службі.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • в цілому в Україні зафіксували вже 19 706 випадків коронавіруса. Від хвороби померли 579 осіб, а одужали – 6227.

  • Нагадаємо, раніше Степанов заявив, що вісім областей України, зокрема західних, не відповідають критеріям для того, щоб запустити там транспорт в рамках пом’якшення карантинних заходів.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение