У “ЛНР” пообіцяли озброєний відповідь Україні

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

“Представник” самопроголошеного незаконного формування “ЛНР” в Тристоронньої контактної групи Родіон Мірошник виступив із цинічною заявою, зазначивши, що угруповання нібито готова до “провокацій” Києва. За його словами, відповідь буде “несловесным”.

За його словами, всі збройні підрозділи приведені в бойову готовність і “підтягнуті до найбільш активно діючим ділянок”, сказав Мірошник в ефірі телеканалу “Росія 24”.

“Ми готові застосувати у відповідь на дії України свої збройні сили, тому що, як правило, ми тільки стримувалися: тільки обстріл у відповідь, тільки придушення точок з артилерійського вогню, з мінометного вогню. Зараз ми готові до більш адекватних дій, до більш широкого застосування сил, якими ми володіємо”, – сказав він.

За його словами, на даний момент ситуація відносно стабільна, однак обстріли не припиняються”. Він звинуватив українську сторону нібито в обстрілі інфраструктури Донбасу.

“В середньому по Донбасу щодоби “прилітає” 150-250 так званих “прильотів”, тобто боєприпасів. Останнім часом українські збройні формування дуже активно почали обстрілювати об’єкти інфраструктури. Тобто обстрілюються лінії електропередачі, вибухають газопроводи, насосні станції – все те, що покликане забезпечувати життєдіяльність людей”, – заявив терорист.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA, керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи як “представників Донбасу” будуть запрошені переселенці з Луганська і Донецька, які зараз проживають на підконтрольних Україні територіях.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение