У Києві знову “підскочило” кількість випадків COVID-19: Кличко озвучив статистику

У Києві за минулу добу підтвердили ще 65 випадків COVID-19. Всього в місті станом на 21 травня коронавірусом заразилося вже 2475 осіб.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це розповів мер столиці України Віталій Кличко під час брифінгу, який транслювала прес-служба КМДА на своєму Youtube-каналі (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

“Кількість жителів Києва, у яких за минулу добу підтвердили захворювання коронавірусом, збільшилася на 65 осіб. Серед них – сім медиків. За минулу добу в столиці від коронавіруса померли три людини. Всього за весь період – 57 летальних випадків. На сьогодні в столиці вже 2475 підтверджених випадків захворювання COVID-19”, – підкреслив він.

У Києві знову “підскочило” кількість випадків COVID-19. Ілюстрація

Так, за словами Кличка, серез осіб, у яких за минулу добу виявили коронавірус, 43 жінки у віці від 18 до 89 років, 19 чоловіків від 19 до 82 років, дві дівчинки п’яти і семи років, а також 16-річний хлопець.

“У лікарні столиці госпіталізували 20 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів… Одужали в добу дев’ять осіб. Всього коронавірус подолали 315 жителів столиці”, – підкреслив мер Києва.

Статистика захворюваності коронавірусом в Києві

Новина оновлюється.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение