Царство шкіри: тюнери незвично оформили ретро Volkswagen

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

В угорській компанії Pepita Garage з фантазією підійшли до тюнінгу авто. Кузов позашляховика Volkswagen 181 обтягнули натуральною шкірою.

Кузов Volkswagen 181 обтягнули натуральною шкірою

Практично всі кузовні панелі, а також рамки вітрового скла, бампера і корпуси дзеркал оздоблені шкірою шоколадного кольору. Світло-коричнева шкіра використовується для обробки салону. З нього ж виконана складний дах. В процесі роботи на автомобілі встановили колісні диски від Porsche, а дорожній просвіт зменшили.

На авто встановили диски Porsche і зменшили кліренс

Утилітарний всюдихід Volkswagen 181 проводився в період з 1969 по 1980 роки на декількох заводах компанії. Ця модель стала спадкоємицею легкого позашляховика Kubelwagen часів Другої світової війни. Спочатку машина створювалася для потреб Бундесверу, але вже в 1971-му почалися продажі цивільної версії.

Volkswagen 181 випускався з 1969 по 1980 рік

Основою для моделі став легендарний VW Beetle. Автомобіль оснащувався опозитного “четвіркою” об’ємом 1,5 л (44 к. с.) або 1,6 л (44/48 л. с.), 3-ступінчастою “механікою” і мав привід на задні колеса.

За 12 років було виготовлено майже 141 тисяча Volkswagen 181

На різних ринках модель мала різну назву: Kurierwagen в Німеччині, Trekker у Великобританії, Thing в США, Safari в Мексиці і ПАР, а також Pescaccia в Італії. Останній примірник зійшов з конвеєра заводу в Мексиці в 1980 році. За 12 років було виготовлено 140768 примірників кабріолета, багато з яких досі на ходу.

Як писав раніше PROZORO.NET.UA у компанії Volkswagen нагадали про незвичайну версії Golf, що випускалася в Італії.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение